У Зборові допомагають особам, які постраждали від торгівлі людьми – КРЕМЕНЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

У Зборові допомагають особам, які постраждали від торгівлі людьми

23 лютого 2017 року у Зборівській райдержадміністрації відбувся одноденний семінар – тренінг для представників державних структур району. Захід відбувся завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції, Агенції міжнародного розвитку США та уряду Канади.  Тема тренінг-семінару – «Підвищення обізнаності з питань ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в  Зборівському районі», про це повідомляє сайт ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Під час семінару-тренінгу достатньо уваги було приділено усвідомленню важливості подальшої роботи у сфері виявлення та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, в т.ч. дітям. Учасники мали можливість  підвищити власну обізнаність щодо механізму роботи Національного  механізму  взаємодії суб’єктів. Для кращого засвоєння матеріалу, на тренінгу детально розглянуто поняття «торгівля людьми», причини та наслідки даного явища, нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми, висвітлено інформацію щодо сучасного стану торгівлі людьми.

Учасниками тренінгу стали 17 спеціалістів, які відповідно до своїх функціональних повноважень зобов’язані надавати  допомогу особам, які постраждали від торгівлі людьми: центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; відділ  у справах сім’ї, молоді та спорту; служба у справах дітей; відділ охорони здоров’я; центр з надання первинної медико-санітарної допомоги; управління праці та соціального захисту населення; психолого-медико-педагогічна комісія; центр зайнятості; сектор з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністрерства юстиції; сектор превенції Зборівського ВП ТВПРУМП в Тернопільській області; організація Товариства Червоного Хреста України.

Фахівці  підкреслили, що участь в заході додала натхнення для подальшої діяльності  щодо  виявлення, ідентифікації, перенаправлення та надання допомоги особам, які постраждалим від торгівлі людьми.

 

Олена Клапач

Фахівець із соціальної роботи

відділу соціальної роботи

Зборівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Leave a comment

Your email address will not be published.


*