Степан Барна: Модернізація і технічне оснащення шкіл для нас сьогодні є пріоритетом

Днями голова Тернопільської ОДА Степан Барна, перебуваючи у робочій поїздці у Чортківському районі, взяв участь у підсумковій колегії освіти, яка відбулася на базі Чортківського вищого професійного училища. Принагідно очільник області також ознайомився з готовністю Джуринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. до нового начального 2017/2018 року.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт ОДА.

Як стало відомо за підсумками робочої поїздки, станом на сьогоднішній день першочерговим питанням є питання підготовки до нового навчального року. Аналіз готовності ж говорить про те, що всі школи області відкриються 1 вересня.

Водночас, як зазначив очільник краю, в області й надалі працюватимуть над створенням опорних шкіл. Адже наразі маємо три райони, де немає жодної опорної школи, зокрема, і в Чортківському районі. Тому розглядають варіант створення опорної школи на базі Джуринської ЗОШ, яку, власне, й оглянув голова ОДА. Це дасть можливість залучити додатково чотири мільйони гривень на покращення інфраструктури школи, умов навчання і надання якісної освіти.

«Хочу відзначити, що пріоритетом для нас сьогодні є модернізація і технічне оснащення шкіл. Тому ми ставимо питання і вимогу при створенні опорних шкіл відкривати кабінети фізики, хімії, біології, що має на меті якісно покращити знання учнів. Також у цьому напрямі слід відзначити спільну роботу вчителів, адже вони зробили все для того, щоб область за підсумками ЗНО, отримала 3-тє місце в Україні. І найважливіше, потрібно донести меседж, що праця вчителя є надзвичайно цінною. Ми будемо підтримувати, підтримуємо і будемо робити все для того, щоб вчителі почувалися комфортно. Саме тому, за останній рік ми закупили понад 40 шкільних автобусів по програмі співфінансування. За рік замінили майже дві тисячі вікон у школах і закупили півтори тисячі нових комп’ютерів. Всі школи забезпечені стовідсотково підручниками, а отже, ми можемо сміливо говорити про те, що в новий навчальний рік йдемо спокійно і з готовністю», – підкреслив Степан Барна.   

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ: 

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*