Питання розширення мережі цивільного захисту населення обговорили на нараді при голові райдержадміністрації (ФОТО)

З ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Сімчука, з метою забезпечення цивільним захистом жителів особливо відділених населених пунктів району, виникло питання відкриття місцевої пожежної охорони у селах Розтоки та Старий Олексинець. Вирішення якого надасть можливість покращення ефективності захисту населення, їх майна і території, попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного реагування силами та засобами, а також надання допомоги населенню для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зокрема пожеж.

Розвиток місцевого матеріально-технічного резерву цивільного захисту забезпечить оповіщення жителів села про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, створення  матеріально-технічних запасів для попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, тощо.

В ході сьогоднішньої наради у голови районної державної адміністрації, із участю начальника Кременецького районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області Георгія Галькевича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, голів сільських рад, аграріїв та зацікавлених осіб, було проведено обговорення усіх можливих варіантів щодо створення сільських пожежних відділень.

Доручено відділу розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій управління економічного розвитку районної державної адміністрації детально вивчити питання шляхів і можливостей функціонування та розширення системи цивільного захисту, відкриття сільських відділень, з урахуванням озвучених пропозицій.

Джерело: Кременецька РДА

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*