Одна з найуспішніших Молодіжних рад України – у Теребовлі

Для молодих і активних депутатів ММР Теребовлянської громади – зима – це не привід впадати у сплячку. Адже попереду – стільки корисної спільної праці, ідей, що готові втілитись, карколомних планів та веселого командного відпочинку! Тож лютий 2019 став для ММРівців місяцем плідних навчань і тренінгів, обміну досвідом перед стартом нової весни)

5 лютого – Теребовлянська молодіжна рада стала учасником Національної конференції “Молодіжні ради у малих громадах”. У заході, організованому Міністерством молоді та спорту, взяло участь 100 людей зі всієї України. Учасникам розповідали про модель участі молоді, завдання на кожному з рівнів участі, основні функції, інструменти оцінки та вимірювання, рекомендовані механізми та інструменти.

6-8 лютого – Депутати ММР взяли участь у спеціалізованому тренінгу програми “Молодіжний працівник в ОТГ” на тему “Залучення та координація волонтерів”. Які дії є волонтерством? Які ознаки характеризують справжнього волонтера? На ці та інші питання було спільно знайдено відповіді, а особисті історії та практики кожного з учасників семінару стали корисним матеріалом для втілення у своїй громаді.
«Але найголовніше – говорить учасниця тренінгу, секретар ММР Ліля Соха, – ми запланували захід, який потрібно виконати до 20 травня. У нас це тиждень цікавої екології “Теребовля за чисту громаду” – з показом корисного фільму, майстер-класами по виробах з поліетилену та очищенням веломаршрутів у Теребовлянській ОТГ. Ми відпочили, набрались нових сил та ідей, і тепер готові плідно працювати та творити свою нову громаду».

21 лютого – представників ММР м.Теребовля запросили до міста Южне, Одеської області – як головних спікерів Молодіжної комунікаційної платформи, проведеної з метою сформувати у Южному так само дієвий та потужний Молодіжний парламент. Запрошення було невипадковим, адже наша молодіжна рада входить до найуспішніших молодіжних рад України: youthcouncil.com.ua (проект створення дієвої моделі участі молоді на локальному рівні)

22 лютого, на базі школі Do_IT відбувся цікавий та пізнавальний квест для депутатів Молодіжної ради Теребовлянської ОТГ. Молодь виконала усі завдання, ретельно підготовані викладачами школи, та знайшла ключ для відкриття дверей віртуальної квест-кімнати. Тема, яка прослідковувалася в усіх завданнях – Приватний підприємець. В ході проведення учасники змогли створити електронний варіант заяви на оформлення ПП, розрахувати чистий дохід підприємства, а також за допомогою комп’ютерних програм створити рекламу для власного бізнесу.

«Гіперактивність – дитячий діагноз, якого бояться батьки, що звикли жити в налагодженому роками темпі. Та саме зараз нашій країні дуже потрібні гіперактивні молоді люди, що швидко реагуватимуть на суспільні виклики, не боятимуться змін та прийматимуть рішення без надмірних вагань. Активна молодь – ключ до вирішення багатьох питань. В це віримо і всіляко підтримуємо наш осередок молодіжної, громадської, патріотичної та творчої діяльності – Молодіжну міську раду Теребовлі», – зазначає Людмила Колісник, заступник теребовлянського міського голови, куратор Молодіжної міської ради.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*