На Тернопільщині розслідують неправомірні дії аграріїв

В Тернопільській області відкрили кримінальне провадження щодо керівників агрофірми через невиконання рішення суду, повідомляє сайт Тернопільське Інформаційне Бюро

Як повідомляє секторі комунікацій Головного управління поліції в Тернопільській області, у 2012 році фермери взяли у лізинг під виплату комбайн для обробки землі вартістю 1,35 мільйона гривень. Проте гроші в визначений термін вони не сплатили і лізингова компанія подала на них у суд через борг.

Суд постановив вилучити комбайн у недобросовісних позичальників та повернути його лізинговій компанії. В лютому 2016 представники виконавчої служби прийшли на територію господарства у селі Городниця Підволочиського району, щоб виконати рішення суду, однак їх не пропустили. 22 вересня виконавці знову вирішили спробувати вилучити транспорт.

За допомогою про забезпечення громадського порядку вони звернулися до правоохоронних органів. Цього разу виконавцям вдалося потрапити на територію, але ідентифікувати транспорт вони не змогли – номери були збиті, а ідентифікаційні таблички на комбайні не відповідали тим, які мали бути. При цьому господарники вступили в словесний конфлікт, а врешті лягли під колеса техніки, аби не дати її вилучити. Відкрито кримінальне провадження відповідно до ст. 382 ККУ (невиконання судового рішення).

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*