Голова Тернопільської ОДА зустрівся з представниками компанії Континенталь Фермерз Груп

Сільськогосподарська компанія Континенталь Фермерз Груп, заснована на теренах Львівської області у 2006 році шотландськими й ірландськими інвесторами. Тепер компанія працює ще й у Зборівському районі на Тернопільщині, де обробляє 5 200 га землі. Очолює компанію регіональний директор Андреа Б’янко, британець за походженням з багаторічним європейським досвідом управління. З метою подальшої співпраці й подальшого інвестування в область представники компанії зустрілися з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною.

Повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на ТОДА.

Як стало відомо під час зустрічі, розпочинала компанія із 200 гектарів землі. Тепер же її земельний банк складає 50 тис. га. сільськогосподарських земель. Що ж стосується Тернопільщини, то інвестори зацікавлені у залученні подальших інвестицій, адже наш регіон, за їхніми словами, сприятливий з точки зору інвестиційного клімату.

Також, як підкреслив регіональний директор компанії Андреа Б’янко, підприємство застосовує ефективну бізнес-модель поєднання європейського досвіду з українськими реаліями і можливостями. Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS-системами. На орендованих полях компанії працюють трактори, комбайни та інші сільськогосподарські машини найсучасніших світових виробників.

«Ми інвестуємо в інвентар та навчання. Саме тому для працівників компанії створені належні умови для їх розвитку, навчання та самореалізації. Наші спеціалісти систематично стажуються на відомих європейських фірмах. На підприємстві діють курси з вивчення англійської мови. Регулярно проводяться тренінги для виробничого персоналу щодо впровадження стандартів компанії та підвищення якості виконання виробничих процесів. На підприємстві працює близько 500 робітників і по мірі розширення їх кількість зростає», – поінформував Андреа Б’янко. Й підкреслив, що їхня позиція – це дружні стосунки з людьми та владою регіону, в якому вони працюють.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району

Leave a comment

Your email address will not be published.


*